Методичні комісії

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання поліграфічної галузі

Ніколаєва А.С. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Петренко О. М. , Бабенко І.П., Пономаренко Ю.А.,– викладачі професійно-теоретичної підготовки;

Герасименко В.І., Литвиненко К.М., Палько О.П., Фанфора В.В.-майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання інформаційних технологій та комп’ютерної обробки інформації

Куклич Л.І. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Сєрович Н.Л., Миронова О.Ю., Мошнягул С.І., Никифоренко Н.С. – викладачі-професійно-теоретичної підготовки;

Баннікова О.Ю., Винар А.Р., Дзюбенко О.І., Юпик В.Г., Гуменюк А.С., Корнієнко О.С., Барановська І.С., Кокошко І.А., Плигань Л.М., Бондаренко Д.С., Горбачева В. М., Іщенко О. Г., – майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання швейного напрямку

Штипа С.В. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання І категорії

Мошнягул І.Я., Чорна М.В., Колосюк Є.К. – викладачі-професійно теоретичної підготовки

Костюминська Н.І., Мартинович Т.О., Крівенцева О.В.- майстри виробничого навчання

Кутікова Н. М. – старший майстер

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського напрямку

Саржицька Н.В.– голова методичної комісії, майстер виробничого навчання

Блудова Г.В.,- викладачі професійно-теоретичної підготовки

Каленська Т.А. , Матвійчук Т.М., Мацкевич К.В., Мудра Л.М., Бурдік Д.С., Федорова Л.Г., Берегун Н.Ю.- майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів природничо-математичної підготовки

Шуміло Т.Г. – голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Гончаренко А.І. – викладач математики

Рябоконь С.В. – викладач фізики та астрономії

Довгопола А.В., Агафонова С.М., Дяченко Л.В. – викладачі математики

Зуб Т.А. -викладач технології

Вишинська О.Л. -викладач хімії та біології

Агафонов Є.О. – викладач географії

Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарної підготовки

Стеценко О.Г. – голова методичної комісії, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Стогній О.В. – викладач історії та правознавства

Благодарна Т.І. – викладач англійської мови

Черниш Л.М. – викладач світової літератури

Гурін Т.В. – викладач історії та правознавства

Мажара С.М. – викладач англійської мови

Літош А.В. – викладач української мови та літератури

Саюк Д.М. – викладач історії та правознавства

Кравченко С.Ю. – викладач світової літератури

Угляренко О.М.- викладач економічних дисциплін

Методична комісія викладачів фізичної культури та “Захисту України”

Алєксєєва О.М. – голова методичної комісії, керівник фізичного виховання, майстер спорту по гандболу,в икладач фізичної культури

Німченко Ю.В. – викладач фізичної культури

Мельніченко В.В. – викладач фізичної культури

Тупота М.В.- викладач “Захисту України”

Методична комісія класних керівників та психологічної служби

Гурін  Т.В. – голова методичної комісії

Hits: 32