Методичні комісії

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання поліграфічної галузі

Ніколаєва А.С. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії

Петренко О. М. , Бабенко І.П., Пономаренко Ю.А.,– викладачі професійно-теоретичної підготовки;

Герасименко В.І., Литвиненко К.М., Палько О.П., Фанфора В.В.-майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання інформаційних технологій та комп’ютерної обробки інформації

Куклич Л.І. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Сєрович Н.Л., Миронова О.Ю., Мошнягул С.І., Никифоренко Н.С. – викладачі професійно-теоретичної підготовки;

Баннікова О.Ю., Винар А.Р., Дзюбенко О.І., Юпик В.Г., Гуменюк А.С., Корнієнко О.С., Барановська І.С., Кокошко І.А., Плигань Л.М., Бондаренко Д.С., Горбачева В. М., Іщенко О. Г.,Скок К. Д., Ничипоренко О. М., – майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання швейного напрямку

Штипа С.В. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання І категорії

Мошнягул І.Я., Чорна М.В., Колосюк Є.К. – викладачі професійно-теоретичної підготовки

Костюминська Н.І., Мартинович Т.О., Крівенцева О.В.- майстри виробничого навчання

Кутікова Н. М. – старший майстер

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського напрямку

Саржицька Н.В.– голова методичної комісії, викладач

Блудова Г.В.,- викладач професійно-теоретичної підготовки

Каленська Т.А. , Матвійчук Т.М., Мацкевич К.В., Мудра Л.М., Бурдік Д.С., Федорова Л.Г., Берегун Н.Ю.- майстри виробничого навчання

Методична комісія викладачів природничо-математичної підготовки

Шуміло Т.Г. – голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Гончаренко А.І., Довгопола А.В., Дяченко Л.В. – викладачі математики

Рябоконь С.В., Агафонова С.М. – викладачі фізики та астрономії

Зуб Т.А. -викладач технології

Вишинська О.Л. -викладач хімії та біології

Агафонов Є.О. – викладач географії

Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарної підготовки

Стеценко О.Г. – голова методичної комісії, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Стогній О.В., Саюк Д.М., Гурін Т.В. – викладачі історії та правознавства

Благодарна Т.І., Мажара С.М. – викладачі англійської мови

Черниш Л.М., Кравченко С.Ю. – викладачі світової літератури

Літош А.В. – викладач української мови та літератури

Угляренко О.М.- викладач економічних дисциплін

Методична комісія викладачів фізичної культури та “Захисту України”

Алєксєєва О.М. – голова методичної комісії, керівник фізичного виховання, майстер спорту по гандболу,викладач фізичної культури

Німченко Ю.В., Мельніченко В.В. – викладачі фізичної культури

Тупота М.В.- викладач “Захисту України”

Методична комісія класних керівників та психологічної служби

Гурін  Т.В. – голова методичної комісії

Hits: 74