Друкар флексографічного друкування

ДРУКАР ФЛЕКСОГРАФІЧНОГО ДРУКУВАННЯвисококваліфікований робітник   підприємства, який друкує різноманітну поліграфічну  продукцію: етикетки, пакети, паковання,  банери на флексографічних аркушевих та  рулонних машинах різноманітної конфігурації. Флексографічний спосіб друкування дає можливість друкувати на будь якому матеріалі від тонких плівок до пластику.  Фахівець налагоджує машину, регулює вузли, завантажує матеріал до друку. В обов’язки друкаря входить повний контроль над процесом друкування, своєчасне усунення неполадок в роботі друкарської машини,  відповідальність за якість друку та вчасну здачу замовлення.

Професійно важливі якості: вміння чітко виконувати роботу;  мати художній смак;   тонке розрізнення кольору; спостережливість;  чітка координація руху рук і пальців.

Перспективи: Навчання за рахунок регіонального замовлення. Майстри оформлення реклами. Постійна затребуваність  професії. Гарантоване оплачуване робоче місце під час виробничої практики та працевлаштування за професією. Універсальність професії, так як флексографічний спосіб друку інтегрується у будь який технологічний процес виготовлення поліграфічної продукції. Високий рівень оплати праці. Робота на високотехнологічному обладнанні, переважно європейському. Можливість започаткувати власну підприємницьку діяльність. Отримавши робітничу професію на базі ступеневої освіти  в закладі освіти можна продовжити навчання за освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший  бакалавр» за спеціальністю «Видавництво та поліграфія (Друкарське виробництво)».