Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

ДИЗАЙН  (ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО ТА ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА)  – спеціальність фахового  молодшого бакалавра на основі ступеневої освіти за професією «Перукар  (перукар-модельєр)», що готує фахівців в галузі дизайну зачіски та стилю.

Фахівець з перукарського мистецтва та декоративної косметики – це людина, яка несе в світ красу, допомагає людям знайти свій стиль та робить її привабливішими. За допомогою своєї майстерності фахівець зможе змінити зовнішність людини кардинально. Зачіска, макіяж є витвором мистецтва. Спеціаліст, який не тільки виконує існуючі, а й розробляє і моделює нові зачіски, стрижки, техніки фарбування волосся різної складності. Справжні чарівники — це перукарі-стилісти. Вони не просто приводять волосся до ладу, а й змінюють образ, вони здатні за допомогою зачіски підкреслити принади та приховати недоліки клієнта.

Перспективи:  Сучасна, модна, популярна, актуальна спеціальність. Навчання за рахунок регіонального замовлення. Гарантоване оплачуване робоче місце під час виробничої практики та працевлаштування за спеціальністю.  Можливість започаткувати власну підприємницьку діяльність. Найбільш затребувані  та гідно оплачувальні фахівці  сфери послуг. Може бути фахівцем з жіночих, чоловічих або дитячих зачісок, або перукарем-універсалом. Можливість працевлаштування  в перукарнях, салонах краси, студіях краси, бути  приватним  підприємцем.  Високопрофесійні та досвідчені фахівці можуть працювати навіть на телеканалах, кіностудіях, театрах, в шоу-бізнесі. Навчання за скороченими термінами в ВНЗ.