Видавництво та поліграфія (Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації)

ВИДАВНИЦТВО ТА ПОЛІГРАФІЯ  (КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ТЕКСТОВОЇ, ГРАФІЧНОЇ ТА ОБРАЗНОЇ ІНФОРМАЦІЇ)  – спеціальність фахового  молодшого бакалавра на основі ступеневої освіти за професією «Оператор комп’ютерної верстки», що готує технологів з ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ.  Фахівець здійснює  проектування та обслуговування  автоматизованих систем обробки текстової, графічної інформації,  комплектування та експлуатацію комп’ютерних видавничих систем,  функціонування мультимедійних комплексів видавничо-поліграфічної системи,  оперативну обробку інформації та створення ексклюзивної комп’ютерної реклами, комп’ютерне зіставлення, макетування та редагування книжково-журнальної продукції,  забезпечення оперативною поліграфією з використанням локальних та глобальних мереж.

Професійно важливі якості: вміння працювати з великими об’ємами інформації, уважність, аналітичний склад розуму, вміння концентрувати увагу, спостережливість, точна зорово-моторна координація на рівні рухів кистей рук, хороша зорова пам’ять,  акуратність, творчість, художній смак та вміння малювати,  вміння організувати та  комунікувати в колективі.

Перспективи: Можливість отримати цікаву, творчу, високооплачувану спеціальність за рахунок регіонального замовлення. Гарантоване оплачуване робоче місце під час виробничої практики та працевлаштування за спеціальністю.  Можливість започаткувати власну підприємницьку діяльність. Постійна затребуваність спеціальності, широкий вибір вакансій  в регіоні.  Скорочені терміни навчання в ВНЗ. Фаховий молодший бакалавр може обіймати посади верстальника, випускового редактора, видавця, технічного редактора, трафік-менеджера, художнього редактора, дизайнера рекламної продукції. Фаховий молодший бакалавр може працювати у видавництвах, редакціях газет, журналів, радіо, телебачення, прес-центрів, прес-служб, інших структурах, що здійснюють свою діяльність в інформаційному просторі. Скорочені терміни навчання в ВНЗ.