120-та річниця заснування Київського професійного коледжу інформаційних технологій та поліграфії

3 листопада 2023 року – комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» відзначив 120-ту річницю свого заснування. Сучасний заклад професійної (професійно-технічної) освіти столиці багатий своє історією, традиціями, значним досвідом у підготовці кваліфікованих робітничих кадрів для поліграфії та сфери обслуговування.

Це чи не єдиний найстаріший український заклад освіти, що пройшов довгий шлях розвитку від невеличкої друкарської школи при Києво-Печерській лаврі,  ремісничого училища, професійно-технічного училища поліграфістів, вищого професійного училища до сучасного багатопрофільного коледжу.

На базі закладу діє комплексний освітній ресурс – Навчально-практичний центр оперативної поліграфії, що поєднує освітню діяльність з умовами сучасного виробництва через впровадження новітніх виробничих поліграфічних технологій з високим професійним рівнем мобільності.

Ювілейна дата закладу припала на важкий воєнний час. Попри все педагогічні працівники, учнівський, батьківський та трудовий колективи  продовжують працювати, творити, діяти та чекати з перемогою тих, хто захищає Батьківщину. Адже після перемоги Україні потрібно буде чимало спеціалістів, аби відбудовувати й відновлювати державу.

З Днем народження, коледже! Нехай успіхи й досягнення окриляють на нові звершення й здобутки!

Тримаємо освітній стрій!