Друкар офсетного плоского друкування

ДРУКАР ОФСЕТНОГО ПЛОСКОГО ДРУКУВАННЯ – висококваліфікований робітник поліграфічного підприємства, який друкує  на папері різноманітну поліграфічну продукцію: газети, журнали, книги, альбоми, ілюстрації, репродукції з музейних картин, обкладинки, етикетки, форзаци, вклейки,  плакати. Працює на  багатофарбових офсетних друкарських машинах, налагоджує машину, регулює вузли машини, завантажує матеріал до друку. В обов’язки друкаря входить повний контроль над процесом друкування, своєчасне усунення неполадок в роботі друкарської машини,  відповідальність за якість друку та вчасну здачу замовлення.

Професійно важливі якості: вміння чітко виконувати роботу;  мати художній смак;   тонке розрізнення кольору; спостережливість;  чітка координація руху рук і пальців.

Перспективи: Навчання за рахунок регіонального замовлення. Постійна затребуваність  професії. Високий рівень оплати праці. Гарантоване оплачуване робоче місце під час виробничої практики та працевлаштування за професією.  Можливість започаткувати власну підприємницьку діяльність. Робота на високотехнологічному обладнанні, переважно європейському. Велика кількість поліграфічних підприємств в м. Києві та регіоні. Отримавши робітничу професію на базі ступеневої освіти  в закладі освіти можна продовжити навчання за освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший  бакалавр» за спеціальністю «Видавництво та поліграфія (Друкарське виробництво)».