Оператор комп’ютерної верстки

Оператор комп’ютерної верстки – це висококласний фахівець поліграфічної галузі, який виконує додрукову підготовку поліграфічних видань. Використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення і сучасне комп’ютерне обладнання, фахівець з верстки друкованих видань створює цифрові оригінал-макети майбутніх журналів, книжок, рекламних проспектів, етикеток, пакувальних матеріалів тощо.

Професійні компетентності та навички:

  • макетування поліграфічних матеріалів за допомогою настільних видавничих систем Adobe InDesign та QuarkXPress;
  • підготовка текстових матеріалів в програмі Microsoft Word;
  • підготовка графічних матеріалів в програмах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw тощо;
  • знання основ дизайну, типографіки (науки компонування текстових елементів видання), особливостей композиції багатосторінкових видань та їх структури.

Фахівці з комп’ютерної верстки друкованих видань легко реалізовують себе на численних поліграфічних підприємствах, у видавництвах, рекламних агенціях, сервісних центрах малої поліграфії, в IT індустрії тощо. Можуть працювати як в офісі, так і дистанційно, можуть мати повну, або часткову зайнятість. Попит на кваліфікованих спеціалістів цього напрямку стабільно високий.

В нашому закладі освіти створено всі умови для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Оператор комп’ютерної верстки». Маємо дві спеціалізовані майстерні, обладнаних сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, в яких майбутні фахівці здобувають навички роботи із спеціалізованими програмами. Власна типографія дозволяє здобувачам освіти засвоїти всі технологічні процеси сучасного видавничого підприємства.

Отже, чекаємо на Вас – молодих, амбітних, творчих!

Кваліфікаційна характеристика